Betkolik Ortaklık

50 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Betkolik’e Girmek için Tıklayınız!

Betkolik ortaklık programı sayesinde birçok kişi kazanabilmektedir. Özellikle bir internet sitesi veya işletmesi olan bir kullanıcının çeşitli pazarlama araçlarını kullanarak para kazanması mümkündür. Bunun için yalnızca profesyonel kadroyla iletişime geçmek ve ortaklık programına katılmak gerekmektedir. Şöyle ki bir ziyaretçi eğer çok fazla trafik sağlayabileceğini düşünüyorsa bu programla birlikte çok fazla kazanç elde edebilmektedir.

Sitenin sağlamış olduğu ortaklık alanına öncelikle kaydolmak ve ardından bir seçim yapmak gerekmektedir. Yapılan seçimle beraber işletmenin tanıtılmasını yapmak ve ardından trafik sağlamak için çalışmalara başlamak gerekmektedir. Ancak hemen gelir elde etmek mümkün değildir. Şöyle ki ortaklık programında gelirler belirli günlerde yatmaktadır. O nedenle bu konuyla alakalı daha fazla bilgi almak için sitenin ortaklık sayfasında göz atmak gerekmektedir. Çünkü bu sayfada bütün soru işaretleriyle alakalı cevaplar bulunmaktadır. Giriş adresinin en alt kısmında ortaklık yazısı görülmektedir.

betkolik ortaklık

Betkolik Ortaklık Başvurusu Nasıl Yapılır?

Betkolik ortaklık başvurusu nasıl yapılır? Kullanıcılar ortak olmak için yalnızca siteye kaydolmalı ve direk iletişime geçmelidir. Yani siteye kayıt olmak basittir. Esas adım pazarlama araçlarının arasından hangisinin kullanılacağıyla ilgilidir. Ayrıca kullanıcıların hangi sitesini onaya sunacağı da önemli bir meseledir. Çünkü bazı siteler kabul edilmemektedir. Sonuç olarak siteye trafik sağlamak ve bundan kazanç elde etmek için böyle bir ortaklık programına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durumu karşılayamayacak siteler kabul edilmemektedir.

Ancak yine de çoğu site kabul edilmektedir. Özellikle bazı kişilerin birkaç sitesi varsa daha fazla kazanç elde etmesi mümkündür. Ortaklık başvurusu yapılırken direk bu siteleri ön plana sürmek gerekmektedir. Başvuru esnasında bir kişi yüz tane sitesi olduğunu dahi söyleyebilmektedir. Bu başvuruyu yaparken kabul edilebilmek için şunları karşılamak gerekmektedir:

  • Ortak olmak isteyenlerin bir siteye sahip olması gerekmektedir.
  • Sitenin teftiş sonucunda onay alması şarttır.
  • Komisyon yapısının kabul edilmesi gerekmektedir.

Eğer bir birey bunları yapabiliyorsa ortaklık başvurusu sonucunda her şeye baştan başlayabilmektedir. Böylece herkes kazanç elde edebilmektedir.

Betkolik Ortaklıktan Ne Kadar Kazanabilirim?

Betkolik ortaklıktan ne kadar kazanabilirim? Bu gelirin hesaplanması için bazı yöntemler belirlenmektedir. Özellikle bazı kalemler çıkarılarak esas gelir hesaplanmaktadır. Çıkan gelirinse hemen kullanıcılara aktarılması söz konusudur. Eğer müşteriler hemen kazanç elde etmeyi bekliyorsa bir süre daha bunu beklemesi gerekebilmektedir. Ne kadar kazanılacağı özellikle değersiz alacaklar ve bonusların çıkarılmasıyla herkese özel olarak ortaya çıkmaktadır. Gelen paranınsa sitenin kurallarına göre yapılması mümkündür.

Siteden bir alacağı olan üyenin ayın 15’inden önce parasını alması mümkündür. Ancak şu var ki en az çekilebilir miktara uymak gerekmektedir. Şu anda minimum miktar 50$ dolar olarak belirlenmiştir. Bu limitin üzerinde bir talep olursa ödenmektedir. Ayrıca Betkolik yeni giriş adresinde bir ödeme talep ederken ayın 8’inden önce talep edilmesi gerekmektedir. Eğer buna uyulursa tekrar ayın 15’inden önce ödeme almak mümkündür. Eğer buna uyulmazsa bir sonraki aya havale edilmektedir.

Betkolik Kimler Ortak Olabilir?

Betkolik kimler ortak olabilir? Herkes ortak olabilmektedir. Bunun için çok fazla bir şart veya kural bulunmamaktadır. Eğer bir kullanıcı ortaklık kurarak kazanabileceğini düşünüyorsa bunu değerlendirebilmektedir. O nedenle kullanıcıların yapması gerekenlerden birisi hemen kendine bir kayıt oluşturmaktır. Başarılı bir şekilde kaydını yapan kullanıcıların bir süre onay almasını beklemesi gerekebilmektedir. Ancak hesap aktif edildikten sonra bütün ortaklık aletleri hemen verilmektedir. Şöyle ki müşteriler ortaklık kurarken bütün aletlere sınırsız giriş yapabileceğini bilmektedir. Dolayısıyla bu avantajı değerlendirmek isteyenler ortak olmak istemektedir. Son zamanlarda pek çok kişi ortaklık kurmak için başvuru yapmaktadır.

Betkolik sitesinin sağlamış olduğu bu hizmet sayesinde üyeler kendi internet sitelerini değerlendirebilmektedir. Özellikle trafik sayısı yüksek olan siteleri olan kullanıcıların mutlaka bu hizmeti değerlendirmesi önerilmektedir. Üstelik Betkolik son giriş adresi %15 oranında komisyon verdiği için üyeler daha yüksek oranda kazanmaktadır. Ancak elbette bazı kalemler çıkarıldıktan sonra ödemenin son hali ortaya çıkmaktadır. Şu anda pek çok kişi bunları değerlendirmek ve daha fazla kazanç elde etmek için kendi sitesini kullanmaktadır. Yani, ortaklık programına giriş yapmak için halihazırda sitenizin olması gerekmektedir. Eğer birkaç sitesi olan bir üye varsa şartları sağladığı takdirde tekrar üye olmasına gerek kalmadan bunu kullanabilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir