Betkolik Belge İstiyor Mu?

50 TL Freebet Almak için Tıklayınız!

Betkolik’e Girmek için Tıklayınız!

Betkolik belge istiyor mu konusu siteye özel bir soru değildir. Esas olarak yurt dışı kaynaklı işlem yapan sitelerin tamamı belge istemekle yükümlüdürler. Bu lisans kaynaklı bir zorunluluk olmaktadır. Belge tahsis etmeyen siteler ya da eksik işlem yapanlar lisans yenilemesi konusunda sorun yaşamaktadır. Bunun daha ötesinde lisansları da iptal olabilmektedir.

Betkolik lisans bilgileri için siteye girmek yeterli olmaktadır. Gerekli tüm bilgiler sitede kendine yer bulmaktadır. Lisans şartlarında yer alan kullanıcı ve site güvenliği için belge istenmektedir. Bunun yanında şüpheli işlemlerden kaynaklı da belge istenebilmektedir. Bunun nedeni ise kara para aklamanın önüne geçmeye çalışmaktır.

betkolik belge istiyor mu

Sitenin istediği belgelerin bazıları ise şunlardır.

 • Pasaport ön yüzü
 • Kimlik fotokopisi
 • Ehliyet Fotokopisi
 • İkametgah belgesi
 • Telefon, internet, su ya da elektrik gibi eve ait herhangi bir fatura

İstenen belgelerin tamamı uluslararası kanunlara göre saklanmakta ve ilgili kurumlara iletilmektedir. Bunun yanında Betkolik taraf olmasa bile Kişisel Verilerin Korunması Kanunu gereği tüm bilgiler saklanmaktadır.

Betkolik Belge Gönderimi Nasıl Yapılır?

Betkolik belge gönderimi nasıl yapılır sorusu belge istenen kullanıcıların merak ettiği konulardan biridir. Bunun öncesinde hangi işlemlerden önce ya da sonra sitenin belge istediğine bakmak gereklidir. Sitenin belge istediği durumların bazıları şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Yeni üyelik işlemleri
 • Yüksek miktarda yapılmak istenen para çekimleri
 • Limit dahilinde olsa da aynı gün içinde yapılan yüksek çekimler
 • Yüksek para yatırımları
 • Bonus talepleri

Bu işlemlerin dışında site belge isteme hakkını saklı tutmaktadır. Betkolik lisana bilgileri gereği bu işlem sitenin hakkı olmaktadır. Sitenin lisans bilgiler ise şunlardır.

 • Curaçao Hükümeti tarafından yetkilendirilen kurumlar tarafından lisans almaktadır.
 • Lisans bilgileri sitenin alt kısmında yer alan menüde kullanıcılara sunulmaktadır.
 • 1668/JAZ lisans numarası sitenin kimlik bilgisi olarak geçmekte ve kullanılmaktadır.

Site belge istediğinde ise Betkolik canlı destek hattı üzerinden gönderim sağlanmaktadır. Ayrıca belge göndermek için hesap bulunmamaktadır. Bu alan dışında belge gönderimleri ise kabul edilmemektedir.

Betkolik Belge Gönderimi Güvenilir mi?

Betkolik belge gönderimi güvenilir mi sorusu esas olarak site güvenilir mi sorusuna karşılık gelmektedir. Firma, alanında en güvenli siteler arasında yer almaktadır. Ancak belgeler kullanıcıların özel bilgilerini içermektedir. Bu nedenle özel bilgilerin paylaşılması her zaman kişileri tedirgin etmektedir.

Betkolik belge gönderimi konusunda site özellikle titiz davranmaktadır. Her belge ilgili birim tarafından incelenmekte ve eksik kalan bir tarafı var ise kullanıcıya bildirim yapılmaktadır. Belge talebinde yavaş davranan ya da göndermeyen kullanıcıların hesapları dahi askıya alınabilmektedir. Ancak hala gönderim sağlamayan ya da istenen belgeleri göndermeyen üyelerin tüm hesapları tamamen kapatılmaktadır.

Site belgeleri 3D güvenlik önemleri kapsamında saklamaktadır. Site DMCA firmasından güvenlik altyapısı almaktadır. Bu sayede belgeler başta olmak üzere diğer tüm bilgiler koruma altında tutulmaktadır. Gönderilen belgeler uluslararası kuruluşların denetlemelerinden sonra ilgili mevzuat gereği imha edilmektedir. Ancak imha edilene kadar gerekli tedbirler ile 3. şahısların eline geçmesi engellenmektedir.

Betkolik Belgem Kontrol Edilmedi

Betkolik belgem kontrol edilmedi konusu birçok kullanıcının merak ettiği hususlardan biridir. Ancak burada kontrol edilmemesi söz konusu olmamaktadır. Tüm belgeler site tarafından kontrol edilmektedir. Ancak işlem yoğunluğu ve belge çokluğu nedeni ile zaman zaman kontrollerde aksamalar meydana gelmektedir.

Aksamaların dışında kontrol edilen bazı belgeler kullanıcılara geri gönderilmektedir. Bunun birkaç nedeni bulunmaktadır. Bu nedenler ise şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Kullanıcı bilgileri ile belge bilgileri birbiri ile örtüşmüyor.
 • İstenen belgeler gönderilen belgeler içerisinde yer almıyor.
 • Gönderilen belgeler güncel gönderilmiyor.
 • İstenen belgeler resmi makamlar tarafından onaylanmadan gönderiliyor.
 • Belgeler eksik bilgi içeriyor.

Bu nedenlerden dolayı belgeler geri gönderilmektedir. Ancak bazı durumlarda kullanıcılar buna itiraz etmektedirler. İtiraz sürecince ise site haklarını kullanabilmektedir. Aksi durumlarda ise sitenin yaptırım hakkı her zaman için bulunmaktadır.

Betkolik belge göndermek istemiyorum diyen üyeler hakkında öncelikle hesap askıya alınabilmektedir. Ancak hala gönderim sağlamayan üyeler için tüm hesaplar tamamen kapatılmakta ve bir daha siteye girişleri engellenmektedir. Bu hususlar yasalardan kaynaklanan hakların verdiği şekilde yerine getirilmektedir. Keyfi bir davranış ya da yanlış bir işlem için sitenin tüm iletişim kanalları aktif ve açık tutulmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir